Duniaslot Slot Gacor88 Visitorbet Duniagacor77 Situs Bandarsloto

Klíčové technologie

Technologie obuvi Bogs začíná u odolné protiskluzové podrážky, která Vám dá jistotu i na nejhladším povrchu. Všechny boty Bogs jsou 100% voděodolné. Jsou vyrobeny z kvalitní gumy, takže zůstanete v suchu bez ohledu na počasí. I když se ochladí, čtyřsměrná pružná textilie BOGS NEO TECH  Vás udrží v pohodlí a teple po celý den. Komfortní obuv není jen o ochraně před rozmary počasí. Musí spolehlivě odvádět pot. BOGS MAX-WICK technologie odvádí vlhkost od nohou, takže zůstávají v suchu. Navíc biotechnologie DURA FRESH spolehlivě bojuje proti zápachu už před jeho vznikem.

 
Speciální čtyřsměrná pružná textilie uvnitř obovi BOGS poskytuje dokonalou izolaci a tepelnou pohodu. Speciální čtyřsměrná pružná textilie uvnitř obuvi BOGS zajišťujě dokonalou tepelnou izolaci a cirkulaci vzduchu kolem nohou pro ještě lepší termoregulaci. Systém pro pohlcování a odvádění potu.
Dokonale odvádí pot pot a noha zůstává v suchu. Protiskluzová gumová podrážka. 100% voděodolné.
Technologie s nejvyšší protiskluzovou ochranou a chemickou odolností. Biotechnologie zabraňující nepříjemnému zápachu už před jeho vznikem Vynikající ochrana proti propíchnutí obuvi BOGS i  proti uštknutí hadem.
Průmyslový standard ochrany: ocelová špička s velkým prostorem pro pohodlné nošení. Splňuje normy ochrany před úrazem elektrickým proudem. Ochrana před nebezpečnými chemikáliemi.

 

© 2014–2019 Aztec Graphic